Książka na święta.

Nadchodzą święta i ferie zimowe!

Drodzy Uczniowie, czas wysłać na wakacje Wasz komputer! Schować go do najgłębszej szuflady!

Czas przeznaczyć na przyjemności w stylu: pieczenia pierników, robienia świątecznych dekoracji, spacerów z psem, lepienia bałwana, rozmów z najbliższymi.

Trzeba też zadbać o rozrywki w długie, zimowe wieczory np. gry planszowe i oczywiście… dobre książki!

Wszystkich, którzy lubią czytać i nie tylko,  ZAPRASZAMY do naszej szkolnej biblioteki w przyszłym tygodniu w dniach 14-18 grudnia  2020r. w godzinach 14.00-17.00

Odwiedziny w bibliotece będą okazją do spotkań z nami nauczycielami-bibliotekarzami, miłych rozmów przy choince, skosztowania słodkiej niespodzianki i wypożyczenia książek do czytania.

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły , tak młodszych, jak i starszych, można przyjść z rodzicami, z koleżanką, kolegą.

Pamiętajmy o DDM czyli dystans, dezynfekcja, maseczka!

MB