Konsultacje z rodzicamiKonsultacje z rodzicamiKonsultacje z rodzicami

Szanowni Rodzice,
Serdecznie zapraszam na konsultacje z nauczycielami, które odbędą się w dn. 15.12.2014r. (poniedziałek) w godz. 17.30-18.30.

Jednocześnie by móc w pełni zabezpieczyć opiekę nad dziećmi w szkole bardzo proszę o informację czy Państwa dziecko będzie uczestniczyło w zajęciach opiekuńczo wychowawczych organizowanych w czasie przerwy świątecznej i w dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Proszę o wypełnienie ankiety dot. analizy potrzeb rodziców w zakresie opieki nad ich dziećmi w czasie przerwy świątecznej i w dni wolne od zajęć dydaktycznych w Szkole Podstawowej nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego w Częstochowie, którą otrzymacie Państwo od wychowawcy klasy. Ankietę proszę przekazać Wychowawcy klasy lub do sekretariatu szkoły.