Konkurs Wiedzy Biblijnej

19 listopada w Instytucie Teologicznym w Częstochowie odbył się rejonowy etap XXI Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych. Z naszej szkoły do tego etapu zakwalifikowali się dwaj uczniowie z klasy Va – Jan Kuźnik i Przemysław Gniecioszek. Chłopcy bardzo sumiennie przygotowywali się do tego konkursu, nie tylko podczas godzin samodzielnej lektury Ewangelii według św. Łukasza, ale także podczas spotkań z s. Agnieszką. I udało się! Nasza szkoła ma finalistę XXI Konkursu Wiedzy Biblijnej – Jan Kuźnik zakwalifikował się do etapu finałowego na szczeblu diecezjalnym. Gratulujemy naszym uczniom, a Jankowi życzymy siły do dalszego studiowania Ewangelii według św. Łukasza i powodzenia podczas etapu diecezjalnego, który odbędzie się 31 marca.

30_30_30_pedagogia cristĂŁ