Komunikat w sprawie biletu bezpłatnego dla uczniów

W nawiązaniu do pisma Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Częstochowie odnośnie bezpłatnych biletów dla dzieci uczących się i zameldowanych w Częstochowie przypominam o konieczności wyrobienia przez uczniów karty i posiadania biletu bezpłatnego zapisanego na tej karcie celem korzystania z darmowych przejazdów.

Ostatecznym terminem wyrobienia kart i jej doładowania jest 01.04.2018 r. (po tym terminie kontrolerzy będą wystawiać wezwanie do zapłaty za jazdę bez ważnego biletu).

Wszystkie informacje dotyczące wyrobienia karty miejskiej dostępne są na stronie www.mpk.czest.pl, w punktach kasowych oraz w pojazdach.

Informacja dotyczy jedynie tych uczniów, którzy do chwili obecnej nie posiadają karty miejskiej z tzw. bezpłatnym biletem

Magdalena Dębska

Naczelnik Wydziału Edukacji