Kiermasz Świąteczny i JASEŁKA w 13-stce.

Świąteczny kiermasz w 13-stce.
Kiermasze świąteczne w naszej szkole to już tradycja. Tegoroczny odbył się w czwartkowe popołudnie 17 grudnia. Przedświąteczne spotkanie rozpoczęły jasełka. Potem swój występ przed publicznością miała okazję zaprezentować każda klasa. Wysłuchać można było wielu piosenek świątecznych, kolęd, podziwiać grę uczniów na różnych instrumentach, obejrzeć popisy taneczne czy przyłączyć się do wspólnego kolędowania z rodzicami. Ale kiermasz to przede wszystkim świąteczne sklepiki i stragany, na których można było nabyć przeróżne ozdoby. Niektóre z nich wykonane przez uczniów i ich rodziców. Jak co roku było kolorowo, gwarnie i… już świątecznie. Świąteczny kiermasz w 13-stce.

9 calosc

biskup laura