„ Każdy ma prawo marzyć inaczej”

„ Każdy ma prawo marzyć inaczej”

                                      Paulo Coelho

       W tym świątecznym okresie każdy z nas marzy o czymś innym. Jedni pragną spokoju, inni miłości, a jeszcze inni mają przed oczami wspaniałe prezenty. Dzieci z Marzycielskiej Poczty marzą o tym, aby ktoś napisał do nich list lub przesłał kartkę ze świątecznymi życzeniami. Bardzo potrzebują kontaktu z rówieśnikami, a niestety, nie pozwala im na to stan zdrowia.

Uczniowie z klasy Ic i Ib spróbowali zrealizować ich marzenia. Nie potrafią jeszcze dobrze pisać, ale świetnie sobie radzą z projektowaniem i wykonaniem kartek bożonarodzeniowych. Z wielką przyjemnością i dużym zapałem wykonali piękne kartki i wysłali dzieciom z Marzycielskiej Poczty. Bardzo dumni z siebie wracali z Urzędu Pocztowego do szkoły.  Nie wiadomo co dodało im takich rumieńców na twarzy… Długi spacer w dosyć mroźny poniedziałek, nudne oczekiwanie w kolejce na poczcie, czy radość ze spełnionego właśnie dobrego uczynku?

Anna Adamowska

Iwona Bukowska – Turska