Każdy los wygrywa!

Pamiętają Państwo o Rodzinnym Pikniku w „Trzynastce”? Jeśli pamiętacie, to dobrze ! W najbliższy czwartek zapraszamy do naszej szkoły. Podczas tej imprezy każdy znajdzie coś dla siebie !!!

Dzisiaj będziemy zachęcać do tego, aby każdy z sympatyków naszej szkoły, pojawił się w placówce, mieszczącej się przy ul. Wręczyckiej, zerknął, co dzieje się na scenie i obowiązkowo zakupił cegiełkę.
Każda z cegiełek będzie miała swój numer, każda gwarantuje wygraną – niespodziankę.
Kwota, którą wydacie Państwo na zakup cegiełki, nie jest wygórowana. A upominki rzeczone, które kryją się pod każdym numerem cegiełki, mogą wprawić w zachwyt każdego nabywcę przygotowanego przez szkołę kuponu.
To nie wszystko. Cegiełkę należy zachować, gdyż około godz. 19 zaplanowaliśmy losowanie nagród dla tych osób, które postanowiły zakupić kupony w naszej cegielni. Mamy dla Państwa atrakcyjne upominki.
Będą to:
– Hulajnoga. Podarunek ufundowała firma PHU MODUŁ s.c. Michał i Marek Okwiet, http://www.modul.czest.pl/  Sklep internetowy: www.rozrusznik-alternator.pl.
– Bon o wartości 200 zł na zakupy w butiku TUSS. Butik mieści się w Olsztynie przy głównym rynku, ul. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 21 I piętro, www.butiktuss.pl
– 4 jednoosobowe vouchery na 2 godzinny pobyt w Stacji Grawitacja, ul Bór 164 Częstochowa , www.stacjagrawitacja.pl/czestochowa
– Bon na peeling kawitacyjny twarzy z maską od SUN – FIT Studio, ul. Brzeźnicka 9 Częstochowa, www.sun-fit.pl
 Bon na zbieg karboksyterapii od Gabinet Kosmetologii Lazuryt Marta Zabierowska, ul. Racławicka 22 lok.1, www.gabinet-lazuryt.pl
To nie wszystko ! Ponieważ z dnia na dzień dostajemy kolejne upominki, podczas losowania nagród za zakup cegiełek, pojawią się także inne, wyjątkowe nagrody. Warto zatem zarezerwować trochę czasu, aby  w czwartek przybyć do „Trzynastki”, kupić cegiełkę , a około godz. 19, być przy scenie i czekać na to, czy los okaże się łaskawy !
ZAPRASZAMY !!!
cw