IX Turniej Wiedzy o Muzyce Rockowej

31 maja br. w Szkole Podstawowej nr 38 w Częstochowie odbył się IX Turniej Wiedzy o Muzyce Rockowej, związany z 40 – leciem istnienia na scenie muzycznej zespołu T. Love. W konkursie, organizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka, wzięła udział reprezentacja naszej szkoły w składzie: Zofia Adler i Karolina Turchyn z klasy VIa oraz Jakub Bugara z klasy VIIIa. Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie, ale dzięki niesamowicie sympatycznej atmosferze i niezwykle ciepłemu przyjęciu młodych uczestników turnieju przez lidera zespołu Muńka Staszczyka stres nikł w oczach, a pojawiła się chęć wspólnej zabawy i przeżycia przygody z muzyką rockową. Choć nie udało się zdobyć miejsca na podium to mam nadzieję, że spotkanie z jedną z najbardziej znanych ikon polskiego rocka będzie fantastycznym wspomnieniem:)
IC