Informatyczne sukcesy naszych uczniów

Z radością informujemy, że drużyny z naszej szkoły awansowały do finału XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Chipset”, organizowanego przez Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie klasy 8a: Krzysztof Niklasiński i Maksymilian Oczkowski, którzy do końca walczyli o podium, zajmując ostatecznie V miejsce. Kila pozycji niżej uplasowali się uczniowie klasy 7a: Borys Burdzyński i Patryk Kozieł, którzy zapowiadają walkę za rok.

To nie koniec dobrych wieści. Nasi uczniowie zostali laureatami powiatowych konkursów informatycznych, zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 41 w Częstochowie. Uczennica klasy 7a, Hanna Makowiejczuk uzyskała II miejsce w V Powiatowym Konkursie Informatycznym „Obraz – Slideshow – Animacja. Natomiast Krystian Klekot z klasy 6a zajął III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Plastyczno – Informatycznym „Jesteśmy bezpieczni w sieci”.

Wszystkim gratulujemy!