II Integracyjny Turniej Nauczycieli i Pracowników Oświaty

W dniu 20.04.2024r. na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 13 im. K. Makuszyńskiego odbył się II Integracyjny Turniej Nauczycieli i Pracowników Oświaty w następujących dyscyplinach:
1. tenisie stołowym o puchar Prezydenta Miasta Częstochowy Pana
Krzysztofa Matyjaszczyka,
2. badmintona o puchar Przewodniczącego Komisji Edukacji Pana Dariusza Kapinosa,
3. piłce nożnej o puchar Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy Pana Rafała Piotrowskiego.
W turnieju wzięło udział 39 szkół i placówek oświatowych z terenu Miasta Częstochowy, a samych uczestników było około 200 osób.
Rywalizacja sportowa przebiegała w duchu zasad fair-play, głównym przesłaniem była integracja środowiska oświatowego. Można było miło spędzić czas przy kawie i herbacie oraz kawałku ciasta, a także posilić się kiełbaską z grilla. Choć aura nie do końca sprzyjała, atmosfera była gorąca. Wynik sportowy był sprawą drugorzędną, bo zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy naszej imprezy.
Wyniki turnieju przedstawiały się następująco:
Piłka nożna:
I miejsce SP nr 38,
II miejsce ZS im. J. Kochanowskiego,
III miejsce Zespół Szkół Technicznych.
Tenisie stołowy:
I miejsce VII LO im M. Kopernika,
II miejsce Kreatywne LO Erasmus ,
III miejsce SP nr 42.
Badminton:
I miejsce SP nr 42,
II miejsce Kreatywne LO Erasmus,
III miejsce Zespół Szkół Specjalnych nr 45.
Wszystkim dziękujemy za przybycie i mile spędzony wspólnie czas, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy !