Humor w literaturze i na scenie

7 marca br. uczniowie z częstochowskich szkół  mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w V Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim – „Humor w literaturze dla dzieci” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 29. Z ogromną radością informujemy, że uczeń naszej szkoły, Igor Figurny z klasy IVc, zdobył w nim I miejsce w kategorii klas
IV-V.

Przewodniczącą jury konkursu była Pani Agnieszka Łopacka, aktorka Teatru im.
A. Mickiewicza w Częstochowie. Tym bardziej cennym jest wyróżnienie naszego ucznia spośród grona występujących. „Fajnie, bawisz się tekstem, świetnie interpretujesz, robisz pauzy, recytujesz, jakbyś opowiadał żart towarzyski, sprzedawał newsa” – takie uwagi usłyszał Igor od Pani Agnieszki Łopackiej bezpośrednio po ogłoszeniu werdyktu. Dołączamy się do pochwał i gratulujemy.

AD