Ferie w mieście!

Spędzając ferie w mieście, naprawdę można się nie nudzić!
15 lutego 2016 r. nasi uczniowie rozpoczęli swoje zimowe wakacje. 15 uczniów spędza je na ciekawych i urozmaiconych zajęciach organizowanych przez szkołę. Zaczęliśmy od zabawy Kto to jest? Było śmiesznie i wesoło. Z kolei na warsztatach artystycznych wszyscy dzielnie tworzyli oryginalne dzieła i świetnie się bawili. Później uczestników ferii odwiedziła pani pielęgniarka, która omówiła zasady bezpieczeństwa i higieny podczas zabaw i wycieczek. Kolejnym punktem zajęć były gry i zabawy sportowe. Rywalizacja między grupą Pięknych i Bestii była zacięta. Jednak dziewczyny były lepsze! Po chwili relaksu odbyły się zajęcia z japońskiej sztuki składania papieru – origami. Dzieci wykonały skaczącą żabkę i robota. To był naprawdę niezwykły dzień, pełen wrażeń i emocji!
Koordynatorzy ferii w mieście:
Dorota Stanek
Zofia Makowska