” DZIEŃ POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI”” DZIEŃ POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI”” DZIEŃ POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI”

15 maja w naszej szkole obchodziliśmy ” DZIEŃ POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI”. Akcję tą zapoczątkował w 2002 roku redaktor radiowej Jedynki – Andrzej Zalewski. Celem obchodów jest wpajanie szacunku i miłości do naszej przyrody i krajobrazów. Ten niepozorny kwiatek stał się symbolem otaczającej przyrody, rodzinnego święta, symbolem uczuć i życzliwości.

Tradycją naszej szkoły stały się obchody DNIA NIEZAPOMINAJKI. Tego dnia przeważał kolor niebieski. Klasa III b przygotowała przedstawienie pt. : „REWIA WIOSENNYCH KWIATÓW”. Uczniowie z humorem prezentowali wiersze i piosenki o tematyce przyrodniczej. Ponadto przed publicznością na zakończenie wystąpiły modelki  i modele, którzy prezentowali ”  NIEZAPOMINAJKOWĄ MODĘ ” na 2015 rok.