Dzień Kobiet w 13 – stce!

Z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam drogie Panie zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń. I aby słońce na niebie świeciło zawsze dla Was.

Życzenia od Panów z trzynastki.

Wszyscy panowie w naszej szkole, młodsi i starsi, pamiętali o Dniu Kobiet. Nie czekając na 8 marca już w ubiegły piątek, chłopcy z Samorządu Uczniowskiego, wraz z serdecznymi życzeniami w imieniu wszystkich panów przekazywali wiosenne kwiaty dla Pań nauczycielek oraz Pań z administracji i obsługi. Chłopcy nie zapomnieli też o swoich koleżankach, częstując wszystkie dziewczęta cukierkami. Dyrektor Szkoły w imieniu wszystkich Panów nauczycieli i pozostałych pracowników złożył ciepłe, wiosenne życzenia wszystkim Paniom z „trzynastki”. Dodatkiem do życzeń był piękny i pyszny tort z owocami z firmy Consonni. Uśmiechy i życzliwe spojrzenia wszystkich Pań i dziewcząt świadczyły, że Panowie w naszej szkole stanęli na wysokości zadania.

AS.