Dzień Chłopaka w „Trzynastce”

Chłopcy z naszej szkoły w poniedziałek, 30 września, byli wyjątkowo zadowoleni. Dlaczego ? Otóż ich koleżanki nie zapomniały o tym święcie! Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego rozdawały wszystkim uczniom – tym starszym i młodszym – słodkie podarunki z okazji ich święta !

Dzień Chłopaka już od kilku lat jest wydarzeniem, które na stałe wpisało się do kalendarza imprez szkolnych. Pamiętają o nim głównie dziewczęta. I to właśnie 30 września zrobią wszystko, aby na twarzach ich kolegów z klas zagościł uśmiech.
W SP nr 13 tak właśnie było. Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego postarały się o to, aby każdy z uczniów naszej szkoły otrzymał słodki upominek. To właśnie dla nich, podczas przerw na korytarzach,  puszczana była muzyka. Można było śpiewać, tańczyć i…nawiązywać nowe znajomości. SU pamiętał też o tych zdecydowanie starszych chłopcach z naszej szkolnej społeczności. Piękne życzenia i „coś słodkiego” trafiło do rąk naszych nauczycieli.
Oprócz działań zorganizowanych przez SU, o święcie chłopaków nie zapomniały  też dziewczęta z klas IV  – VIII. Dla swoich kolegów przygotowały drobne upominki. Szczególnie zadowoleni mogli być uczniowie z kl. V d, którzy od dziewczyn ze swojej klasy otrzymali i prezent, i mogli  – zamiast drugiego śniadania – „wcinać” pyszną pizzę.
lw