Dzień Chłopaka w SP13

W tym roku, w naszej szkole, nieco inaczej świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczęta z klas 4-8 wybierały Super Chłopaka swojej klasy. W organizacji tych głosowań pomagali wychowawcy. Ostatecznie lista ,, Wybrańców ” przedstawia się następująco: 4a – Ignacy Szymanek, 4b- Franek Sikora, 4c – Władysław Kisiński, 5a- Antoni Rabenda, 5b – Dominik Kalota, 5c- Wiktor Olczyński, 6a – Paweł Filak, 7a- Jakub Krupowies, 7b – Michał Radziejowski, 7c – Patryk Majewski, 7d – Dominik Wyak, 8a – Kacper Wrona, 8b- Karol Kaczmarek, 8c – Szymon Nowak oraz 8d – Fabian Lasoń.

Zarówno chłopcy z poszczególnych klas, jak i wszyscy panowie pracujący w ‚Trzynastce’ otrzymali dyplom odlotowego chłopaka oraz słodką niespodziankę.
To nie był koniec atrakcji, które przygotowały dziewczęta. Dla wszystkich mężczyzn w naszej szkole, tych małych i tych dużych, uczennice zaśpiewały piosenkę zespołu T. Love: ,, Chłopaki nie płaczą… ”

lw