Dzień chłopaka na sportowo w klasie III d!

2 października uczniowie klasy III d kolejny raz wybrali się do częstochowskiego Scauta. W Centrum Rekreacji i Sportu spędzili ponad trzy godziny, próbując swoich sił w sześciu dyscyplinach sportowych.

Rozpoczęli od rozgrzewki w rytmie gorącej zumby. Swoje umiejętności bokserskie pod czujnym okiem profesjonalnego trenera, mogli sprawdzić  na prawdziwym ringu. Chwilę relaksu i odprężenia znaleźli na zajęciach akrobatycznych, wykonując karkołomne „wyginańce” na chustach. Wszyscy przeżyli odrobinę strachu wdrapując się na profesjonalną ścianę wspinaczkową. Kolejna dyscyplina- squash nawet tym najwytrwalszym dała mocno w kość. Ostatecznie sportowy mix zakończył się rozegraniem turnieju na torach bowlingowych..

Uczniowie klasy III d zostawili w Scaucie ogromną dawkę swojego sportowego zapału, a do szkoły wrócili zdecydowanie spokojniejsi 😉

JW