Dzień Chłopaka w klasach młodszych

Jak co roku w naszej szkole dzieci z klas 0- III uczciły Dzień Chłopaka. Była to doskonała okazja do integracji zespołów klasowych oraz wspólnej zabawy. Chłopcy otrzymali od koleżanek drobne upominki i życzenia, a w każdej klasie odbyły się wybory SUPER CHŁOPAKA – najsympatyczniejszego kolegi. Dziewczynki najbardziej doceniły u chłopców takie cechy, jak: koleżeńskość, kultura osobista, uczynność, otwartość na potrzeby innych i poczucie humoru. Najsympatyczniejsi koledzy otrzymali pamiątkowe medale.

Oto lista SUPERCHŁOPCÓW 2023/ 2024:

kl. „0” – Ksawery Biarda

kl. Ia – Hubert Blukacz

kl. Ib – Kacper Kot

kl. Ic – Szymon Kosiński

kl. IIa – Kajetan Mularczyk

kl. IIb – Iwo Barański

kl. IIc – Antoni Popielak

kl. IIIa – Karol Stochel

kl. IIIb – Aleksander Kacprzak

kl. IIIc – Michał Borowik

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim chłopcom składamy najlepsze życzenia!!!

MSU