Dobroczynne Andrzejki 2018

W ostatnią sobotę tj. 24.11.2018 r. w lokalu „ Bikajo” przy ul. Lwowskiej,  Rada Rodziców wraz z Dyrekcją Szkoły zorganizowała po raz kolejny Dobroczynny Bal Andrzejkowy. Duże zaangażowanie rodziców, dyrekcji i przyjaciół szkoły w przygotowanie imprezy zagwarantowały świetną zabawę do białego rana i mnóstwo atrakcji, natomiast różnorodność nagród, ufundowanych przez sponsorów, pozwoliły na przeprowadzenie kiermaszu andrzejkowego i licytacji.
Hojność i szlachetność sponsorów, gości oraz przyjaciół szkoły, którzy licznie włączyli się w zabawę umożliwiły zebranie sumy 13.871,00 złotych. Pozyskane fundusze przeznaczone zostaną na potrzeby szkoły m.in. na zakup kolejnych  drzwi do sal lekcyjnych oraz urządzeń szkolnych. Oprócz szlachetnego  i wymiernego celu jakim była zbiórka pieniędzy został osiągnięty jeszcze jeden cel  – równie ważny! Integracja środowiska szkolnego, dla którego szkoła jest dobrem wspólnym. Dziękując wszystkim  sponsorom za okazaną pomoc organizatorzy zapowiadają , że kolejna dobroczynna zabawa andrzejkowa odbędzie się za rok.
Maciej Wawrzaszek