Chłopcy klas 5-6 w finale piłki ręcznej!

Zakończyły się rozgrywki piłki ręcznej chłopców młodszych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS w Częstochowie. Wielką pozytywną niespodzianką był awans naszych reprezentantów do finału rozgrywek. Ambitnie walcząc na wszystkich szczeblach miejskich rozgrywek w finale „trzynastka” spotkała się z najlepszymi szkołami w Częstochowie. Były to reprezentacje SP7, SP54 i SP Sióstr Zmartwychwstanek.
Niestety w finale nie udało nam się zdobyć miejsca na podium, ale dla naszej „młodej drużyny” zajęcie 4 miejsca jest wielkim osiągnięciem.
Finały odbywały się w Hali Polonia. Walka na boisku i emocje były ogromne. Pomimo przegranych w finale, radość z gry i zadowolenie z rezultatów jest duże. W następnych rozgrywkach spróbujemy zdobyć medal. Opiekunem młodszej grupy był p. Maciej Wawrzaszek.
Reprezentacja klas 5-6:

VA
Jakub Pacześny;
V B
Borys Brymora, Dominik Rosa, Aleksander Wolnicki, Franciszek Sikora, Sebastian Piekielny,Damian Nowak, Patryk Klekowski;
VC
Jan Kowalczyk, Jan Kubczyk, Oliwier Mularczyk, Antoni Tatarkiewicz;