Charytatywnie dla Zwierząt

Pomóż nam i Ty. Liczymy na Wasze wsparcie.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Rodziców i Uczniów naszej szkoły o wsparcie akcji charytatywnej „Charytatywnie dla Zwierząt”. Od dnia 13.12.2021 do 20.12.2021 na terenie naszej szkoły odbędzie się zbiórka charytatywna, której celem jest zebranie jedzenia oraz innych potrzebnych akcesoriów dla zwierząt. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną zebrane przez uczniów wraz z rodzicami rzeczy należy składać w sekretariacie naszej Szkoły Podstawowej nr 13. Nasza szkoła już po raz czwarty włącza się do wsparcia tej szczytnej akcji. Dzięki Waszej pomocy, bezdomne zwierzęta będą mogły łatwiej przetrwać zimę.

Wydarzenie „Charytatywnie dla Zwierząt” zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy

Krzysztofa Matyjaszczyka.

Opracowała: Marta Konopa