Bezpieczna Szkoła

We wrześniu szkoła na nowo zapełniła się uczniami. Na korytarzach zrobiło się tłoczno a powakacyjna energia i luz sprzyja niebezpiecznym sytuacjom.
Jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły, spędzić w niej czas i wrócić do domu ? W klasach młodszych informacji dostarczyli policjanci na spotkaniu z uczniami i wychowawcami. Wśród uczniów starszych roczników temat bezpieczeństwa podjęli uczniowie klasy IV b przygotowując wystawę plastyczną pod hasłem ,, Bezpieczna szkoła „ .
Motywy przewodnie przygotowanych prac to znane wszystkim zasady : przez jezdnię przechodzimy na pasach, po korytarzach spacerujemy a nie biegamy, szanujemy siebie nawzajem, unikamy sytuacji konfliktowych. Teoria na piątkę , zobaczymy co przyniesie praktyka…