Bawiliśmy się dla Tobiaszka !

Andrzejki 2018!  Impreza, o której długo będziemy pamiętać !! Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę ! Była to zabawa, na którą zaprosiliśmy praktycznie całą szkolną społeczność SP nr 13 w Częstochowie. Do wspólnej zabawy ruszyli uczniowie klas: czwartych, piątych, szóstych, siódmych, ósmych oraz nasi gimnazjaliści.
Warto poinformować o tym, że ta wyjątkowa impreza miała miejsce w czwartek 29 listopada. Warto wspomnieć również o tym, że kto przyszedł w czwartek tańczyć, w piątek był zwolniony z pytania. Być może to zadecydowało o tym, że frekwencja była imponująca…
Ale jest jeszcze jeden powód, czemu uczniowska społeczność „Trznastki” tak licznie wzięła udział w tej zabawie.
Może taka fenomenalna liczebność spowodowana była tym, że podczas „andrzejek” zbieraliśmy datki na rzecz naszego ucznia z „zerówki” Tobiaszka Dąbrowskiego. Jest to chłopiec, którego czeka operacja i bardzo długa rehabilitacja.
Chyba tak! Nasze serca otwarte są na pomoc tym, którzy wsparcia potrzebują ! Padło hasło. To dla Tobiasza i każdy z naszych uczniów chciał pomóc.
No i udało się. Była przednia zabawa, humory dopisywały, a i trochę grosza znalazło się w puszce!
Dziękujemy! Byliście wspaniali!
LW