Badminton górą

Z dnia na dzień rośnie zainteresowanie tą dyscypliną sportu. Badminton popularnie nazywany kometką nie jest wymagający, grać może każdy i w każdych warunkach, niezależnie od pory roku. Jest świetną formą rekreacji ruchowej, bez ograniczeń wiekowych. W badmintonie sportowym nasi uczniowie już drugi rok z rzędu odnoszą ogromne sukcesy.  Reprezentacja dziewcząt ( Agata Wierus VIA , Kinga Proszkowska VB ) wywalczyła Mistrzostwo Częstochowy Szkół Podstawowych, reprezentacja chłopców ( Wiktor Leśkiewicz VB, Jakub Pośpiech VIA ) również stanęli na najwyższym stopniu podium z tym samym tytułem. Indywidualnie – Agata Wierus zajęła I miejsce, Wiktor Leśkiewicz III miejsce. I na tym nie koniec – dziewczęta reprezentować będą nasze miasto i rejon w zawodach wojewódzkich w Czeladzi.

2015-03-12 12.26.14 2015-03-12 12.25.56 2015-03-12 12.19.01

Gratulujemy i trzymamy kciuki.