Andrzejkowe wróżby w świetlicyAndrzejkowe wróżby w świetlicyAndrzejkowe wróżby w świetlicy

Tradycji stało się zadość! Lanie wosku oraz inne andrzejkowe zabawy, oczywiście z przymrużeniem oka, zorganizowano w piątek, 28 listopada w świetlicy szkolnej.
Na dzieci czekała wróżka pani Monika. Wraz z panią Luizą wróżka starała się przepowiedzieć przyszłość – oczywiście świetlaną!

Była zabawa mająca wskazać, kto w przyszłości zostanie mężem lub żoną tej osoby, której aktualnie wróżono, kto pierwszy założy na rękę obrączkę oraz jakie będzie imię ukochanej lub ukochanego.Zabawa była przednia. Najwięcej emocji było – oczywiście – podczas lania wosku przez klucz i odczytywaniu,co kształt, który pojawił się w misce z wodą może oznaczać. Ci, którzy podczas wróżb zgłodnieli, mogli posilić się pysznym ciastem, które zostało ufundowane przez jedną z mam oraz przekąskami, które przygotowały panie świetliczanki.