„Wszystko o bibliotece”

Tradycyjnie w październiku przypada Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji 19 października w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy odbyło się XIII Regionalne Forum Bibliotekarzy w Częstochowie. W spotkaniu uczestniczą m.in. bibliotekarze szkolni, bibliotekarze bibliotek publicznych, pedagogicznych, naukowych.

Tradycyjnie spotkanie podzielone jest na dwie części. W części pierwszej podsumowano Powiatowy  Konkurs „Wszystko o bibliotece”  dla uczniów różnych typów szkół. Jest to konkurs na prezentację multimedialną.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Kaja Radosz, uczennica naszej szkoły, zdobyła w tym konkursie II miejsce! Tym samym Kaja powtórzyła ubiegłoroczny sukces SP 13.

Naszej laureatce serdecznie gratulujemy!

Opiekunki: Małgorzata Krasoń, Ewa Białas