WYNIKI KONKURSU na ⭐️Świąteczne dekoracje sal – drzwi i okna 🎄

Jest nam niezmiernie miło, że Wasze zaangażowanie było tak duże i tak pięknie udekorowaliście drzwi i okna w swoich salach. Przewodnicząca Rady zadbała o nagrody – mamy nadzieje ze miło spędzicie czas w gronie klasowym. KATEGORIA KLAS 0 – 3 1. miejsce 🥇 – sala nr 10 należąca do klas 1b i 1c ⭐️Nagroda : wyjścia dla obu klas do sala zabaw LEMON 2. miejsce 🥈- sala nr 15 należąca do zerówki ⭐️Nagroda: Warsztat „suchy lód” od Balooma Land 3. miejsce🥉 – sala nr 14 należąca do klasy 2a i 2b ⭐️ Nagroda: Warsztat dla obu klas z majsterkowania od KnockKnock – Częstochowa KATEGORIA KLAS 4- 8 1. miejsce 🥇 – sala nr 3 należąca do klasy 4a ⭐️ Nagroda : wyjście dla całej klasy do Mc Donald’s przy ul. Drogowców 1 – każde dziecko otrzyma zestaw HappyMeal 2. miejsce 🥈- sala nr 25 należąca do klasy 5b ⭐️ Nagroda: warsztat z robienia slime od Bricks 4 Kidz Częstochowa 3. miejsce🥉 – sala nr 23 należąca do klasy 6a ⭐️Nagroda: PIZZA od STOP Pizza przy ul. Wręczyckiej Gratulujemy !! Sponsorom nagród serdecznie dziękujemy !

Nagrodzone sale: