Zajęcia pozalekcyjne 2016/2017

Drodzy Uczniowie !

Zapraszamy do udziału w zajęciach pozalekcyjnych przygotowanych

przez Nauczycieli według opinii i ankiet ewaluacyjnych przeprowadzonych w ubiegłym roku szkolnym.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Rodzic wyraża pisemną zgodę na udział swojego dziecka w każdym rodzaju zajęć.

Z życzeniami wielu sukcesów

Grono Pedagogiczne

i Dyrekcja

Szkoły Podstawowej nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego

w Częstochowie

Zajęcia pozalekcyjne rok szkolny 20162017

[:en]

WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH REALIZOWANYCH W RAMACH KN ART. 42.

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE ROK SZKOLNY 2014/2015
Imię i Nazwisko Nauczyciela Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Godzina
Jadwiga Ponchała
Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów klas VI przygotowujący do
sprawdzianu (po sprawdzianie zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze)
czwartek VIa
czwartek VIb
czwartek VIc
14.25-15.10 s.26a
8.55-9.40 s. 11
13.35-14.20 s. 11
Agnieszka Dawczyk
Szkolny Club eTwinnerów dla uczniów klas VI
piątek
14.25-15.10 s. 7a
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
„Potyczki z językiem polskim”
piątek
8.00-8.45 s.7
Monika Boral
Szkolny Club eTwinnerów dla uczniów klas IVa i IVc
piątek
13.35-14.20 s. 6
Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas IVa i IVc
piątek
12.45-13.30 s. 27
Iwona Bukowska -Turska*
zajęcia czasowo wstrzymane
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze „Możesz lepiej, możesz więcej” dla uczniów  klasy Ic
czwartek
9.50-10.35 s. 25a
„Mali artyści” – zajęcia plastyczno-teatralne dla uczniów klasy Ic
wtorek
14.25-15.10 s. 24
Dorota Morawiec
„Mam 9 lat chcę poznawać świat” – zajęcia ogólnorozwojowe
poniedziałek
8.50 s. 29
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy IIIb
poniedziałek
9.50 s. 29
Justyna Matlęga*
zajęcia czasowo wstrzymane
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
„Radzę sobie co raz lepiej” dla uczniów Ia
wtorek
12.45-13.30 s.9
Zajęcia plastyczno-techniczne
z wykorzystaniem technik arteterapii
„Twórczy maluch dla uczniów klasy Ia
piątek
9.50-10.35 s.9
Anna Adamowska
Koło ekologiczne „Przyrodniczy detektyw”*
*zajęcia wstrzymane
piątek
13.45-14.20 s. 24
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy Id
poniedziałek
8.55-9.40 s.27
Barbara Jezerska
Gimnastyka korekcyjna klasy I-III
wtorek
9.50-10.35 s.16
Gimnastyka korekcyjna kl. „0”
czwartek
13.35-14.20 s.16
Edyta Zgardowska
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z edukacji polonistycznej dla uczniów klasy IIb
środa
12.45-13.30 s.25
Kółko matematyczne „Lubię łamanie głowy”
– zajęcia rozwijające logiczne myślenie dla uczniów klasy IIb
środa
13.35-14.20 s.25
Anna Piekacz
„Uczę się i bawię” zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji polonistycznej dla uczniów klasy IIa
wtorek
13.35-14.20 s.25
Indywidualne zajęcia z edukacji matematycznej dla ucznia wybitnie zdolnego
środa
11.45-12.30 s.25
W chwili zajęć na basenie 12.30-13.30
Magdalena Kubicka
„Z Ortografią za pan brat” – zajęcia dla dyslektyków
środa
14.25-15.10 s.27
„Koło żywego słowa” przygotowanie do konktursów
czwartek
8.55-9.40 s.9
Michał Karoń
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy IVb
środa
14.25-15.10  s.26a
„Język angielski dla chcących wiedzieć więcej” dla uczniów klas IVa/c
środa
13.35-14.20 s.26a
Sylwia Brewczyńska-Grynbaum
„Przyroda i ja” koło przyrodnicze z elementami fotografii (realizacja projektu Euronet 50/50) dla uczniów klasy Vb
wtorek
8.55-9.40 s.9
„Przyroda i ja” koło przyrodnicze z elementami fotografii (realizacja projektu Euronet 50/50) dla uczniów klasy VIc
poniedziałek
13.35-14.20 S.32
Małgorzata Krasoń
Zajęcia komputerowe „Przygoda z komputerem” klasa IIb i IIIa
piątek
13.00-13.45 s.28
Zajęcia czytelnicze „W świecie baśni i bajek” klasa Ib i Ic
poniedziałek
12.45-13.30 s.28
Luiza Wachelka
Tenis stołowy
czwartek
15.15-16.50 s.mała
Ewa Buszko
Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego „Wirspielen Deutch” dla uczniów klasy Va
piątek
8.00-8.45 s.29
Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego „Bawimy się z językiem niemieckim dla uczniów klasy Vc i Vb
wtorek
13.35-14.20 s.29
Barbara Wrzesińska
Zajęcia plastyczne „Sztuka dla malucha” dla uczniów klas „0”, I-III
środa
13.00-14.00 s.7a
„Rozwojowa kreska” zajęcia plastyczne z elementami autoterapii dla uczniów klas „0”, I-III
środa
14.00-15.00 s.7a
Małgorzata Zalejska-Chaba
Koło przyrodnicze
środa
14.20-15.10 s.32
Klub dyskusyjny „Mały detektyw”
piątek
14.20-15.10 s.32
Celina Matyja
Piłka nożna chłopców dla uczniów klasy IV
wtorek
15.15-16.15 s.duża
Piłka nożna chłopców dla uczniów klasy V-VI
wtorek
16.15-17.15 s.duża
Koszykówka dziewcząt dla uczniów klasy VI
czwartek
16.00-17.00 s.duża
Gimnastyka korekcyjna dla uczniów klas IV-VI
czwartek
15.15-16.00 s.duża
Leszek Matyja
Gimnastyka korekcyjna dla klas IV-VI
czwartek
14.25-15.20 s.duża
Badminton chłopcy i dziewczęta
piątek
15.10-16.00 s.duża
Koszykówka chłopców
sobota
8.15-9.45 s.duża
Edyta Ciesielska
„English is easy” zajęcia dla uczniów klasy IIa
piątek
10.50-11.35 s.25
„English is easy” zajęcia dla uczniów klasy IIIb
poniedziałek
15.15-16.00 s.10
Magdalena Książek
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy Ib
poniedziałek
7.00-8.00 świetlica
Zajęcia plastyczne dla uczniów klasy Ic i IIb
środa
11.45-12.45 świetlica
Katarzyna Kijak
Zajęcia dla kreatywnych
poniedziałek
13.35-14.20 s.11
Zajęcia teatralno-biblijno-misyjne „Mały aktor”
środa
14.25-15.10 s.30
Jolanta Stankiewicz
Koło radiowe „Mały misjonarz” dla uczniów klasy IVb
poniedziałek
13.35-14.20 s.6
Koło radiowe „Mały misjonarz” dla uczniów klasy IVa i IVc
czwartek
13.35-14.20 s.10
Alicja Szyda
„Matematyka na wesoło” da uczniów klasy IVc
poniedziałek
8.00-8.45 s.26
Kółko matematyczne „A to ciekawe”
środa
15.15-16.00 s.26
Dorota Stanek
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego „ABC języka polskiego” dla uczniów klasy I
poniedziałek
11.45-12.30 s.9
Kółko matematyczne „ABC matematyki” dla uczniów klas I
piątek
12.45-13.30 s.9
Agnieszka Lechowska-Łękawa
Przygotowanie uczniów do konkursów
wtorek
14.25-15.10 s.30
Bohaterowie historii Polski i świata
wtorek
15.15-16.00 s.30
  Ewa Białas
Wychowanie komunikacyjne dla uczniów klas IV-VI
środa
14.25-15.10 s.7
 Wychowanie komunikacyjne dla uczniów klas II-III
środa
15.10-16.00 s.7
  Zofia Makowska
„Teraz polski” zajęcia dla uczniów klasy IVb
wtorek
13.35-14.20 s.26
 „Teraz polski” zajęcia dla uczniów klasy IVa i IVb
środa
8.00-8.45 s.26
 Anna Chyrzyńska
„Bliskie spotkania z matematyką” zajęcia dla uczniów Vc
czwartek
8.00-8.45 s.7
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IVa i IVc
czwartek
13.35-14.20 s.30
Aneta Mróz
Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla uczniów klas Va i Vb
środa
8.00-8.45 s.29
Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla uczniów klasy Ic
piątek
12.45-13.30 s.11
Sylwester Janik
Zajęcia gitarowe
czwartek
14.25-15.10 s.6
koło muzyczne
czwartek
15.15-16.00 s.6
Monika Mszyca
Zajęcia plastyczne kl. „0”
piątek
13.00-14.30 s.24a

[:de]

WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH REALIZOWANYCH W RAMACH KN ART. 42.

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE ROK SZKOLNY 2014/2015
Imię i Nazwisko Nauczyciela Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Godzina
Jadwiga Ponchała
Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów klas VI przygotowujący do
sprawdzianu (po sprawdzianie zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze)
czwartek VIa
czwartek VIb
czwartek VIc
14.25-15.10 s.26a
8.55-9.40 s. 11
13.35-14.20 s. 11
Agnieszka Dawczyk
Szkolny Club eTwinnerów dla uczniów klas VI
piątek
14.25-15.10 s. 7a
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
„Potyczki z językiem polskim”
piątek
8.00-8.45 s.7
Monika Boral
Szkolny Club eTwinnerów dla uczniów klas IVa i IVc
piątek
13.35-14.20 s. 6
Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas IVa i IVc
piątek
12.45-13.30 s. 27
Iwona Bukowska -Turska*
zajęcia czasowo wstrzymane
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze „Możesz lepiej, możesz więcej” dla uczniów  klasy Ic
czwartek
9.50-10.35 s. 25a
„Mali artyści” – zajęcia plastyczno-teatralne dla uczniów klasy Ic
wtorek
14.25-15.10 s. 24
Dorota Morawiec
„Mam 9 lat chcę poznawać świat” – zajęcia ogólnorozwojowe
poniedziałek
8.50 s. 29
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy IIIb
poniedziałek
9.50 s. 29
Justyna Matlęga*
zajęcia czasowo wstrzymane
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
„Radzę sobie co raz lepiej” dla uczniów Ia
wtorek
12.45-13.30 s.9
Zajęcia plastyczno-techniczne
z wykorzystaniem technik arteterapii
„Twórczy maluch dla uczniów klasy Ia
piątek
9.50-10.35 s.9
Anna Adamowska
Koło ekologiczne „Przyrodniczy detektyw”*
*zajęcia wstrzymane
piątek
13.45-14.20 s. 24
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy Id
poniedziałek
8.55-9.40 s.27
Barbara Jezerska
Gimnastyka korekcyjna klasy I-III
wtorek
9.50-10.35 s.16
Gimnastyka korekcyjna kl. „0”
czwartek
13.35-14.20 s.16
Edyta Zgardowska
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z edukacji polonistycznej dla uczniów klasy IIb
środa
12.45-13.30 s.25
Kółko matematyczne „Lubię łamanie głowy”
– zajęcia rozwijające logiczne myślenie dla uczniów klasy IIb
środa
13.35-14.20 s.25
Anna Piekacz
„Uczę się i bawię” zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji polonistycznej dla uczniów klasy IIa
wtorek
13.35-14.20 s.25
Indywidualne zajęcia z edukacji matematycznej dla ucznia wybitnie zdolnego
środa
11.45-12.30 s.25
W chwili zajęć na basenie 12.30-13.30
Magdalena Kubicka
„Z Ortografią za pan brat” – zajęcia dla dyslektyków
środa
14.25-15.10 s.27
„Koło żywego słowa” przygotowanie do konktursów
czwartek
8.55-9.40 s.9
Michał Karoń
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy IVb
środa
14.25-15.10  s.26a
„Język angielski dla chcących wiedzieć więcej” dla uczniów klas IVa/c
środa
13.35-14.20 s.26a
Sylwia Brewczyńska-Grynbaum
„Przyroda i ja” koło przyrodnicze z elementami fotografii (realizacja projektu Euronet 50/50) dla uczniów klasy Vb
wtorek
8.55-9.40 s.9
„Przyroda i ja” koło przyrodnicze z elementami fotografii (realizacja projektu Euronet 50/50) dla uczniów klasy VIc
poniedziałek
13.35-14.20 S.32
Małgorzata Krasoń
Zajęcia komputerowe „Przygoda z komputerem” klasa IIb i IIIa
piątek
13.00-13.45 s.28
Zajęcia czytelnicze „W świecie baśni i bajek” klasa Ib i Ic
poniedziałek
12.45-13.30 s.28
Luiza Wachelka
Tenis stołowy
czwartek
15.15-16.50 s.mała
Ewa Buszko
Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego „Wirspielen Deutch” dla uczniów klasy Va
piątek
8.00-8.45 s.29
Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego „Bawimy się z językiem niemieckim dla uczniów klasy Vc i Vb
wtorek
13.35-14.20 s.29
Barbara Wrzesińska
Zajęcia plastyczne „Sztuka dla malucha” dla uczniów klas „0”, I-III
środa
13.00-14.00 s.7a
„Rozwojowa kreska” zajęcia plastyczne z elementami autoterapii dla uczniów klas „0”, I-III
środa
14.00-15.00 s.7a
Małgorzata Zalejska-Chaba
Koło przyrodnicze
środa
14.20-15.10 s.32
Klub dyskusyjny „Mały detektyw”
piątek
14.20-15.10 s.32
Celina Matyja
Piłka nożna chłopców dla uczniów klasy IV
wtorek
15.15-16.15 s.duża
Piłka nożna chłopców dla uczniów klasy V-VI
wtorek
16.15-17.15 s.duża
Koszykówka dziewcząt dla uczniów klasy VI
czwartek
16.00-17.00 s.duża
Gimnastyka korekcyjna dla uczniów klas IV-VI
czwartek
15.15-16.00 s.duża
Leszek Matyja
Gimnastyka korekcyjna dla klas IV-VI
czwartek
14.25-15.20 s.duża
Badminton chłopcy i dziewczęta
piątek
15.10-16.00 s.duża
Koszykówka chłopców
sobota
8.15-9.45 s.duża
Edyta Ciesielska
„English is easy” zajęcia dla uczniów klasy IIa
piątek
10.50-11.35 s.25
„English is easy” zajęcia dla uczniów klasy IIIb
poniedziałek
15.15-16.00 s.10
Magdalena Książek
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy Ib
poniedziałek
7.00-8.00 świetlica
Zajęcia plastyczne dla uczniów klasy Ic i IIb
środa
11.45-12.45 świetlica
Katarzyna Kijak
Zajęcia dla kreatywnych
poniedziałek
13.35-14.20 s.11
Zajęcia teatralno-biblijno-misyjne „Mały aktor”
środa
14.25-15.10 s.30
Jolanta Stankiewicz
Koło radiowe „Mały misjonarz” dla uczniów klasy IVb
poniedziałek
13.35-14.20 s.6
Koło radiowe „Mały misjonarz” dla uczniów klasy IVa i IVc
czwartek
13.35-14.20 s.10
Alicja Szyda
„Matematyka na wesoło” da uczniów klasy IVc
poniedziałek
8.00-8.45 s.26
Kółko matematyczne „A to ciekawe”
środa
15.15-16.00 s.26
Dorota Stanek
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego „ABC języka polskiego” dla uczniów klasy I
poniedziałek
11.45-12.30 s.9
Kółko matematyczne „ABC matematyki” dla uczniów klas I
piątek
12.45-13.30 s.9
Agnieszka Lechowska-Łękawa
Przygotowanie uczniów do konkursów
wtorek
14.25-15.10 s.30
Bohaterowie historii Polski i świata
wtorek
15.15-16.00 s.30
  Ewa Białas
Wychowanie komunikacyjne dla uczniów klas IV-VI
środa
14.25-15.10 s.7
 Wychowanie komunikacyjne dla uczniów klas II-III
środa
15.10-16.00 s.7
  Zofia Makowska
„Teraz polski” zajęcia dla uczniów klasy IVb
wtorek
13.35-14.20 s.26
 „Teraz polski” zajęcia dla uczniów klasy IVa i IVb
środa
8.00-8.45 s.26
 Anna Chyrzyńska
„Bliskie spotkania z matematyką” zajęcia dla uczniów Vc
czwartek
8.00-8.45 s.7
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IVa i IVc
czwartek
13.35-14.20 s.30
Aneta Mróz
Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla uczniów klas Va i Vb
środa
8.00-8.45 s.29
Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla uczniów klasy Ic
piątek
12.45-13.30 s.11
Sylwester Janik
Zajęcia gitarowe
czwartek
14.25-15.10 s.6
koło muzyczne
czwartek
15.15-16.00 s.6
Monika Mszyca
Zajęcia plastyczne kl. „0”
piątek
13.00-14.30 s.24a