Dzień Babci i Dzień Dziadka w klasach I-III

,,Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta, życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta…”
21 i 22 stycznia to niezwykłe daty w kalendarzu – święto wszystkich babć i dziadków. Są to dla nich ważne dni, ponieważ szczególnie wtedy wnuki okazują im swoją miłość, wdzięczność i przywiązanie. Każde dziecko w tych dniach jest dumne ze swoich dziadków i chce im to jak najcudowniej wyrazić.
24 stycznia, uczniowie klas I-III przygotowali „Koncert życzeń” dla swoich Babć i Dziadków. Na wstępie Pan Dyrektor Janusz Ferenc przywitał wszystkich gości. Uczniowie składali życzenia oraz śpiewali piosenki z lat 70 i 80. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Wśród gości dało się zauważyć łzy wzruszenia. Na koniec z ust dzieci wybrzmiało gromkie ,,Sto lat”, a następnie obdarowano dziadków upominkami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Uśmiechnięte oraz szczęśliwe twarze gości ukazały wszystkim, jak ważne są takie spotkania i wspólne chwile z rodziną.
Życzymy dla wszystkich Kochanych Babć i Drogich Dziadków jak najwięcej pięknych chwil w życiu i jak najczęstszych powodów bycia dumnymi ze swoich wnuków oraz tradycyjnych 100 lat!
Zapraszamy do fotorelacji z tego dnia !