„Czy to wczoraj, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś”.

Pluszowy miś będący symbolem pocieszenia i bezpieczeństwa, wciąż pozostaje jedną z najbardziej uniwersalnych zabawek. Jego dzień świętowaliśmy też w Szkole Podstawowej nr 13. Tym razem najmłodsi uczniowie naszej szkoły przygotowali się do tego miłego święta, wykonując wcześniej różnorodne zadania, z których powstała wyjątkowa dekoracja.

Zerówka i klasy pierwsze malowały obrazki zgodnie z kodem. Klasy drugie określały swojego misia, utrwalając znajomość przymiotników, natomiast klasy trzecie samodzielnie redagowały opis swojego ulubionego pluszaka. Jak wiadomo, nauka poprzez zabawę jest najbardziej efektywna.

Zapraszamy do obejrzenia efektów zabawy połączonej z nauką i niecodziennej sesji zdjęciowej klas 0 – III.