Sukcesy na stadionie lekkoatletycznym

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej. Pomimo wielu miesięcy nauczania zdalnego mieli siłę i odwagę wystartować w tych zawodach. I spisali się świetnie – drużyna chłopców zajęła drugie miejsce, natomiast dziewczęta były trzecie.
Dokładnie takie same pozycje zajęły nasze sztafety 4 x 100m. Sztafeta chłopców wystąpiła w składzie: Jakub Rabędzki, Filip Popławski, Kamil Klekot ( wszyscy z klasy 8b) oraz Kacper Radłowski (kl. 7d).
Natomiast dziewczęta w sztafecie 4×100 m reprezentowały: Aleksandra Soja( kl. 8a), Natalia Zawojska ( kl. 8b), Nela Matuszczyk (kl. 7 d) oraz Maja Brymora ( kl. 7a)
Osiągnęliśmy również liczne sukcesy indywidualne. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Jakub Kiedrzyn (pchnięcie kulą,  kl. 8a) oraz Kacper Radłowski ( skok w dal, kl. 7d). Drugie miejsca zajęli: Tymoteusz Rusek oraz Aleksandra Soja ( rzut oszczepem, kl.8a ), Kamil Klekot ( bieg na 1000m ), Filip Popławski ( skok w dal ) oraz Jakub Rabędzki ( bieg na 100m )- wszyscy z klasy 8b.
Trzecie pozycje wywalczyli Piotr Kulesza ( bieg na 300m, kl. 7d),  Izabela Muś (bieg na 600m, kl. 7a) oraz Piotr Korcz ( pchnięcie kulą, kl. 8b ).
Wszystkim uczestnikom należą się ogromne gratulacje!