Prezent od rodziców na święta!

A to miła niespodzianka ! Aby umilić uczniom „Trzynastki” świąteczną atmosferę, Panie działające w Radzie Rodziców zafundowały szkolnej społeczności prezent! Uwaga !!! Zakupiły aż 15 nowych laptopów!

Skąd środki na ten cel ? Udało się je pozyskać także dzięki inicjatywie mam działających w Radzie Rodziców naszej szkoły.
– Zorganizowaliśmy bal z okazji andrzejek, udało nam się zebrać trochę pieniędzy , poprosiliśmy zatem dyrektora szkoły o wskazanie, co naszym dzieciom byłoby potrzebne – mówi Edyta Michnicka, przewodnicząca Rady Rodziców przy SP nr 13 w Częstochowie. – Dostaliśmy informację, że bardzo przydałyby się laptopy, które mogłyby zastąpić wysłużony sprzęt, na którym pracują przede wszystkim uczniowie klas młodszych. Rada Rodziców szybko podjęła decyzję ! Kupujemy dla dzieci laptopy! Mam nadzieję, że będą długo im służyć!!
Jako pierwsi mogli laptopy przetestować uczniowie klasy V a. – Są super – zachwycała się Klaudia Zagórowicz. – Fajnie, że będziemy je mieć w szkole.
–  Chciałabym mieć taki w domu – stwierdziła Nicole Kaczor. – Może na święta rodzice mi taki kupią !!!
Sprzęt, który w grudniu pojawił się w „Trzynastce” kosztował blisko 16 tysięcy złotych. Będzie on na wyposażeniu klasy nr 18.
cw