Kolekcjonerzy ! Zapraszamy do udziału w aukcji !!

Do rodzinnego pikniku w „Trzynastce” zostało już tylko sześć Dzisiaj parę słów o tym, co przygotowaliśmy na naszą szkolną aukcję.

Rzeczy, które zamierzamy licytować jest kilka. Każda z nich ma dużą wartość; zarówno finansową, jak i kolekcjonerską. Zacznijmy od miejskiego roweru Unibike Viva. To cudo ma koła wielkości 26 cali. Rozmiar ramy to 13 cali, ma trzy biegi w tylnej piaście (shimano nexus), kierownicę, piasty i obręcze kół są wykonane z aluminium. Oczywiście ma też świetne hamulce (v-brek aluminiowe), widelec amortyzowany oraz błotnik i bagażnik.
Otrzymaliśmy go skibike center, autoryzowanego sklepu Unibike, mieszczącego się w Częstochowie, ul. Krótka 26.
Dla tych, którzy myślą o jednośladzie, ale przeznaczonym dla dziecka, przygotowaliśmy także coś atrakcyjnego. Będziemy licytować zielono – czarny rowerek z bocznymi kółkami. To dar Pani Agaty i Pawła Francuzów. Model MPF 16 na pewno zachwyci każdego młodego cyklistę.
Będzie także można powalczyć o kolejny pojazd. To wózek dziecięcy od firmy Milu Kids.
To nie koniec atrakcji. Kolekcjonerzy sportowych pamiątek będą zachwyceni. Będą mogli powalczyć o koszulki z autografami: piłkarza reprezentacji Polski i Bayernu Monachium Roberta Lewandowskiego, skoczka narciarskiego, trzykrotnego indywidualnego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha oraz legendy polskiej piłki ręcznej, bramkarza reprezentacji naszego kraju i VIVE Kielce Sławomira Szmala.
Co więcej? Dla tych, którzy marzą o umodelowaniu własnego ciała przygotowaliśmy voucher upoważniający do konsultacji i ustalenia sposobu odżywiania się u dietetyczki z firmy „Klinika Twojej Diety”, Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 15/22 p. II.
Mamy też coś dla tych, którzy lubią utrwalać na papierze swoje wspomnienia. Będzie można wylicytować minisesję fotograficzną u Pani Agaty Szczęsnej.