Jesienne wyjścia klasy 1b i 1c

W ramach urozmaicenia zajęć oraz integracji grupy, uczniowie klas pierwszych chętnie opuszczali mury szkolne, by przenieść naukę w ciekawe i nieznane im miejsca.
We wrześniu pierwszoklasiści odbyli lekcję muzyki pt. „Wrzesień wspomnienia niesie” w Częstochowskiej Filharmonii.
W październiku udali się do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, gdzie mieli okazję
zapoznać się z odpowiedzialną i trudną pracą strażaka, jak również poznać wyposażenie wozu strażackiego.
Kolejna lekcja miała miejsce w Multicentrum „Zodiak”, gdzie dzieci uczestniczyły w warsztatach ekologiczno – plastycznych „Energia jak słonecznik”. Taka forma nauki spotkała się z entuzjazmem ze strony uczniów, którzy z niecierpliwością oczekują kolejnych zajęć poza szkołą.