Dzień Dobrych Uczynków

19 maja obchodzimy Dzień Dobrych Uczynków czyli święto społecznych i bezinteresownych działań. Czy to oznacza, że tylko w tym dniu mamy zrobić coś dobrego? Oczywiście, ze nie!!! Ale jest to świetna okazja, aby przypomnieć sobie o tych, którzy potrzebują pomocy lub zarazić pomaganiem innych:) I my ruszamy z pomocą!!! Organizujemy akcję charytatywną w naszej szkole na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Chorzenicach, gmina Kłomnice. W placówce najmłodsze dzieci mają 8-10 lat. Czego potrzebują: artykuły szkolne (bloki, zeszyty, plasteliny, farby, długopisy, ołówki, kredki, pastele itd.) artykuły chemiczne ( szampony i odżywki do włosów, balsamy do ciała, antyperspiranty w kulce, żele do ciała, artykuły higieny osobistej itd. ) słodycze Akcja charytatywna w naszej szkole trwa od 8 do 18 maja 2023. W dniu 19 maja w Dniu Dobrych Uczynków przedstawicielki naszej szkoły przekażą ofiarowane podarunki dyrekcji Domu Dziecka w Chorzenicach. Wszystkie podarunki można składać u p. Agnieszki Makowiejczuk, w sekretariacie. Podaruj swoje dobre serce innym !!!

E. Grabowska, D. Prokop, M. Ziółkowska