Zjazd Absolwentów SP nr 13

Dnia 25.05.24 r. w naszej szkole odbył się Zjazd Absolwentów.
Czas wspomnień, czas wzruszeń dla wielu z nas. Spotkanie rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, która rozpoczęła się o godz. 15:00 w Kościele pw. Apostołów Piotra i Pawła. Kolejnym punktem programu była część artystyczna, która miała swoje miejsce na sali gimnastycznej w szkole.
O godzinie 16:00 odbyło się oficjalne rozpoczęcie wydarzenia. Uczniowie wprowadzili sztandar szkoły po czym wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Narodowy. Pan Dyrektor Janusz Ferenc wygłosił przemowę , serdecznie witając wszystkich przybyłych gości. Wśród zaproszonych osób mieliśmy przyjemność gościć Panią Dyrektor Ewę Pachurę, która przez wiele lat zarządzała szkołą. Pani Dyrektor wygłosiła piękną, poruszającą przemowę, która wszystkich nas mocno wzruszyła.
Po części powitalnej odbyły się występy naszych uczniów – tańce oraz piosenki. Było to piękne widowisko. Kolejnym punktem programu były spotkania byłych uczniów z nauczycielami, zwiedzanie szkoły, wspólne rozmowy, przeglądanie pamiątkowych kronik, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na gości czekał również smaczny poczęstunek w przygotowanej kawiarence. Chętne osoby mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, w przygotowanej fotobudce.
Dziękujemy wszystkim absolwentom, rodzicom, nauczycielom, emerytowanym nauczycielom za obecność.
Dziękujemy za przybycie, za dobre słowa, za uśmiech. Mamy nadzieję, że spędziliście miło czas.