Wycieczka klasy 0 i klasy 1C

Dnia 16.10 zerówka oraz klasa 1C wybrały się na wycieczkę integracyjną do Agroskałki, która znajduje się w miejscowości Przybynòw. Agroskałka, to jedna z największych zagród edukacyjnych w Polsce, gdzie dzieci uczą się przez zabawę. Na miejscu na uczniów czekało wiele atrakcji: zwiedziliśmy Skansen Wsi Jurajskiej, dowiedzieliśmy się jak żyli ludzie w dawnych czasach, odbyliśmy warsztaty edukacyjne o tematyce pt.”Grzybobranie to wyzwanie”, podczas których uczyliśmy się rozpoznawać poszczególne gatunki grzybów oraz stworzyliśmy piękne prace plastyczne. Mieliśmy również możliwość poobcować ze zwierzątkami, poobserwować je z bliska. Na dzieci czekały też pyszne smakołyki np. wata cukrowa, gorąca herbata, ciasteczka. To był bardzo miły dzień, pełen pozytywnych wrażeń.