Wielki Festyn Rodzinny Trzynastki

Dnia 7.06.24 r. w SP nr 13 odbył się Wielki Festyn Rodzinny.
Wydarzenie to miało na celu zintegrowanie społeczności szkolnej, jak i lokalnych mieszkańców oraz celebrację Dnia Mamy, Dnia Dziecka oraz Dnia Taty.
Na dzieci i dorosłych czekało wiele atrakcji:
– występy uczniów przygotowane z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty,
– różnego rodzaju pokazy np. taneczne, sztuki walki, policja konna, Włókniarz Częstochowa,
– pokaz samochodów sportowych, zajęcia lego, majsterkowo,
-malowanie buziek i zajęcia plastyczne,
-lody, frytki, wata cukrowa, grill, kawiarenka,
-kino na leżakach, strzelanie z łuku,
– zabawy w pianie, różnego rodzaju dmuchańce oraz wiele, wiele innych.
Pomimo chwilowego załamania pogody zabawa trwała do późnego wieczora. Festyn to czas wspólnej zabawy, wspólnego świętowania. To był bardzo miły dzień wypełniony w radość i uśmiech, każdy z pewnością znalazł coś dla siebie.
W imieniu Pana Dyrektora szkoły serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za piękne przygotowanie tego wydarzenia. Dziękujemy rodzicom, nauczycielom, sponsorom, dzieciom za przybycie, za zaangażowanie, za wszelką pomoc a przede wszystkim za obecność.
Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas.