Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

„Czas jak rzeka płynie…” i tak jak zwykle z końcem czerwca nastąpił koniec roku szkolnego.

Mimo obostrzeń reżimu sanitarnego udało się w szkole zorganizować uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów szkoły czyli uczniów klas VIII oraz uczniów klas III, kończących I etap edukacyjny.

W trakcie uroczystości miały miejsce stałe elementy czyli wprowadzenie sztandaru szkoły, uroczyste odśpiewanie hymnu państwowego oraz przekazanie  sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu. Tradycyjnie zabrał głos Dyrektor Szkoły Maciej Wawrzaszek, który nawiązując do powyższego cytatu podsumował pracę w mijającym roku szkolnym, podziękował uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie i wysiłek oraz pożegnał absolwentów, życząc powodzenia i sukcesów w dalszym życiu i edukacji. Podziękowania złożyli również przedstawiciele absolwentów, uczniowie klas VII oraz przedstawicielka Rady Rodziców p. Aneta Burda.

Następnie wyróżnieni uczniowie otrzymali świadectwa, nagrody i medale za osiągnięcia sportowe.

Ze względu na sytuacja epidemiczną wciąż brakuje nam możliwości pełnego świętowania wraz z całą społecznością szkolną, wspólnych występów i radosnego śpiewania, ale … czas jak rzeka płynie i wszystko, co najlepsze jeszcze przed nami.

Z życzeniami radosnych i pełnych odpoczynku wakacji!

Monika Boral