Sukces w Turnieju BRD

Celem Turnieju są działania na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej.

7 maja  2024r policjanci z częstochowskiej drogówki przeprowadzili eliminacje rejonowe  do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. Zawody odbyły się na obiekcie Szkoły Podstawowej nr 50 w Częstochowie. Każdy uczestnik rozwiązywał test z ruchu drogowego, w dalszej kolejności reprezentował ją w innych konkurencjach związanych z umiejętnościami jazdy na rowerze oraz udzielania pierwszej pomocy.

Uczniowie naszej Szkoły w składzie:

Ksenia Ryukova klasa 4b

Maciej Caban klasa 4a

Gabriela Judka klasa 4b

Wojciech Gorzkiewicz klasa4b

Zajęli II miejsce

Natomiast  w eliminacjach powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym który odbył  się 17 kwietnia 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 50 im. gen. Wł. Sikorskiego w Częstochowie zajęli I miejsce

Gratulujemy zwycięzcom  i życzymy dalszych sukcesów.