Spacer integracyjny klas III

Korzystając z ostatnich, ciepłych dni września i uroków pięknej jesieni uczniowie klasy III a i III c, udali się na piknik integracyjny do Miejskiego Parku Lisiniec. Podczas spaceru w otoczeniu natury dzieci obserwowały pierwsze oznaki jesieni, podziwiały jej kolory, rozpoznawały znane gatunki drzew. Na miejscu, korzystając ze słonecznej pogody i uroków plaży mogły się zrelaksować i miło spędzić czas. Tworzyły budowle z piasku, grały w piłkę, badmintona, frisbee i gry terenowe. Po aktywnie spędzonym czasie i zabawach nad brzegiem zalewu, czekała ich niespodzianka – pyszna pizza w pizzerii La Playa. To był bardzo udany dzień, pełen wrażeń, radości i pozytywnej energii. Wspólnie spędzone chwile sprzyjały utrwaleniu przyjaźni i wzajemnych relacji. Wszyscy świetnie się bawili i w znakomitych humorach wrócili do szkoły.