SOLIDARNI Z UKRAINĄ

W imieniu Dyrekcji Szkoły serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, wszystkim darczyńcom za przyłączenie się do zbiórki charytatywnej organizowanej w naszej szkole. Państwa odzew na POMOC DLA UKRAINY był natychmiastowy i przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Zebraliśmy mnóstwo produktów spożywczych, higienicznych, leków, ubrań, apteczek pierwszej pomocy, kocy, materacy, kompletów pościeli, ubrań i wiele innych niezmiernie potrzebnych artykułów, które zostały przetransportowane na teren walczącej Ukrainy.

Dziękujemy uczniom za pomoc w pakowaniu potrzebnych artykułów.

W ubiegłym tygodniu uczennice klasy szóstej z ramienia Polskiego Czerwonego Krzyża uczestniczyły w zbiórce funduszy do puszek na pomoc Ukrainie. Kwesta odbyła się na terenie jednego z marketów w Częstochowie, kolejna taka akcja odbędzie się ponownie w nadchodzącym tygodniu.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z akcji charytatywnych w naszej szkole.

Marta Konopa

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu