„Pingpongowo w trzynastce”

Mistrzostwa naszej szkoły w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców zostało rozstrzygnięte.

W piątkowe popołudnie w ramach Programu „Młodzieżowa Akademia Życia” odbyły się szkolne mistrzostwa w tenisie stołowym. Do zawodów zgłosiło się sześć dziewcząt i dwunastu chłopców. Poziom sportowy zawodów, szczególnie w kategorii chłopców był dość wysoki. Emocje i zaangażowanie zawodników nie przysłoniły sportowej postawy zawodników. Wszyscy walczyli fair play. W kategorii dziewcząt zawody wygrała Zuzanna Grabowska z klasy 5a, druga była Kamila Sarnat z klasy 5c, a trzecie miejsce wywalczyła Wiktoria Wołosz również z klasy 5c.

W kategorii chłopców zwycięzcą został Maksymilian Wierus z klasy 6c, drugi był Franciszek Kasprzyk z klasy 4b, a trzecie miejsce zdobył Aleksander Wolnicki z klasy 5b.

Wszyscy zawodnicy za zdobyte miejsca otrzymali puchary, dyplomy i słodki poczęstunek.

Nad sprawną organizacją i sędziowaniem czuwali organizatorzy: Luiza Wachelka i Maciej Wawrzaszek.