Ogromny sukces !

Dnia 21 czerwca w częstochowskim Urzędzie Miasta odbyła się uroczystość wręczenia nagród we współzawodnictwie sportowym wszystkich częstochowskich szkół. Szkoła Podstawowa nr 13 startowała w czterech kategoriach : Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży – dziewcząt i chłopców.
Z dumą informujemy, że nasza szkoła zajęła aż trzy pierwsze miejsca w całorocznej rywalizacji. I tak zwyciężyliśmy w kategoriach – dziewcząt i chłopców w Igrzyskach Młodzieży oraz pierwsze miejsce wywalczyli również chłopcy w Igrzyskach Dzieci. Natomiast dziewczęta w tej kategorii uplasowały się tuż za podium, zdobywając również bardzo wysokie czwarte miejsce. Wszystkim zaangażowanym sportowcom Trzynastki wielkie gratulacje!
LW