Nasi uczniowie w finale Wojewódzkiego Konkursu „Chipset”

W dniu 14 marca w siedzibie Technicznych Zakładów Naukowych w Częstochowie odbył się finał XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Chipset”. Do etapu finałowego zakwalifikowały się dwie drużyny, złożone z uczniów klasy 8a: Jakuba Bugary i Bartosza Cabana oraz Bartosza Burdy i Ignacego Walaszczyka. Tegoroczny finał był wyjątkowo silnie obsadzony drużynami, m.in z Katowic, Bielska-Białej, Gliwic, Jaworzna czy Sosnowca. Bardzo dobrze na tle konkurencji zaprezentowali się Bartosz Caban i Jakub Bugara, którzy do końca walczyli o miejsce na podium i ostatecznie zajęli V miejsce, co było najlepszym wynikiem spośród trzech szkół częstochowskich, mających swoje reprezentacje w finale. Gratulujemy!