Najzdolniejsi z „trzynastki”

Bartosz Caban i Kalina Kozieł wybitni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Częstochowie zostali Laureatami Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy dla najbardziej uzdolnionych uczniów częstochowskich szkół podstawowych.

W dniu 9.06.2021 r. w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie na uroczystej gali Nasi Laureaci otrzymali dyplomy i stypendia za wybitne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych.

Bartosz Caban w tym roku szkolnym został podwójnym Finalistom Wojewódzkich Konkursów przedmiotowych z Biologii i Historii, a Kalina Kozieł została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Oboje są wzorowymi uczniami naszej szkoły.

W imieniu całej społeczności szkolnej składam Laureatom gratulacje i życzę dalszych sukcesów   oraz wspaniałych nagród w kolejnych latach szkolnych.

Z pozdrowieniem

Maciej Wawrzaszek