Mikołajkowy wieczór w szkole.

W piątkowy wieczór zapach świeżo pieczonego popcornu witał najstarszych uczniów naszej placówki w dużej świetlicy szkolnej. Samorząd Uczniowski przygotował,, salę kinową ”, czyli ogromny ekran oraz fajne nagłośnienie i super atmosferę. Zebrani mogli zobaczyć fragmenty swoich ulubionych filmów, porozmawiać, a także zjeść popcorn przygotowany przez samą przewodniczącą SU Olgę Bekiesz.
Być może taki sposób spędzania czasu wolnego naszych uczniów na stałe trafi do kalendarza szkolnych imprez?
SU
SU