MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA NAJPIEKNIEJSZĄ MASKĘ KARNAWAŁOWĄ

19 lutego 2018r. został rozstrzygnięty konkurs na maskę karnawałową. Cieszył się dużym zainteresowaniem. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac, nawiązujących do bogatej tradycji karnawału. Wszystkie piękne, dopracowane i bardzo pomysłowe. Wybór zwycięzców był wyjątkowo trudny, dlatego jury postanowiło przyznać kilka równorzędnych miejsc. Przy ocenie prac brano pod uwagę: pomysłowość, oryginalność, różnorodność zastosowanych technik zdobienia, a przede wszystkim samodzielność wykonania. Wszystkim pracowitym i twórczym uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy! Maski wykonane przez młodych artystów stanowiły przepiękną dekorację holu szkoły.

Oto laureaci:

I miejsca: Krystian Gadomski SP 33, Konstanty Knop SP 37,Laura Sierpińska, Julia Cykowska, Nataniel Bzdak z SP13,

II miejsca: Alicja Ślęzak SP 33, Ignacy Idzikowski i Oliwia Kościelniak SP48

III miejsca: Antoni Crzuszcz SP 37, Wiktoria Patyk SP13

Wyróżnienia: Joanna Hajto, Marta Dudek i Bianka Glińska z SP 48, Piotr Kowalczykowski, Julia Mszyca, Klementyna Dymek i Wiktor Kaczmarzyk z SP13

BJ