Łyżwiarstwo szybkie

Za nami występy naszych szkolnych łyżwiarzy w corocznych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży. Zawody, które odbywały się na sztucznym lodowisku MOSiR w Częstochowie zakończyły się ogromnym sukcesem chłopców z grupy młodszej i starszej, którzy zdobyli I miejsce i tytuł mistrzowski. Drużyny wystąpiły w składzie : młodsi – Alan Łyko (indywidualnie zajął I miejsce), Jakub Marchewka (indywidualnie II m) , Sebastian Piekielny (indywidualnie III m), Dominik Kalota ; starsi – Igor Górnik (indywidualnie II m), Jakub Suślik, Bartłomiej Michalak, Julian Pilśniak. Rówieśniczki chłopców starszych ukończyły zawody na V miejscu przy czym Kasia Kołodziejczyk indywidualnie była II. Młodsze dziewczęta zajęły miejsce IX. Wszystkim uczestnikom gratulujemy !

CM