Kiermasz Świąteczny w SP nr 13

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele , Wszyscy mieszkańcy dzielnicy Lisiniec oraz pozostali goście !
Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej szkoły , za zaangażowanie i przygotowanie tak pięknych, różnorodnych stoisk .
To dzięki Wam w okresie zbliżających się Świąt , mogliśmy się spotkać i wspólnie spędzić czas. Stoiska były obfite w rozmaite potrawy np. bigos, pierogi, oscypki, kanapki ze smalcem , gofry, pyszne napoje . Mieliśmy możliwość kupić piękne rękodzieła, stroiki, ozdoby itp. Mogliśmy napić się smacznej kawy i zjeść wspaniałe domowe ciasta, znajdujące się w kawiarence. Były również atrakcje dla dzieci – koncert kolęd, konkurs na kartkę świąteczną, malowanie twarzy , warkoczyki a także fotobudka. Koniec kiermaszu uświetnił pokaz sztucznych ogni na boisku szkolnym. Była to wspaniała inicjatywa , którą mamy nadzieję powtarzać corocznie .
Doceniamy każdy trud włożony przez Rodziców, dzieci, nauczycieli .
Dziękujemy i do zobaczenia !